Efektowny Golf Mk1

Tym razem Zespół Kumaka stanął przed zadaniem odświeżenia Golfa Mk1 GTI. Samochód trafił do nas po wypadku i wymagał zarówno blacharskiej, jak i lakierniczej interwencji naszych fachowców.

W związku z tym, że na miejscu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace - od blacharskich napraw, poprzez lakierowanie, mechanikę, aż do końcowego etapu, jakim jest umycie i wysprzątanie pojazdu - odpowiednio zajęliśmy się kolejnym ciekawym projektem naszego Klienta. 

Konieczne było naciągnięcie pasa tylnego Golfa, nasi blacharze przygotowali także pod lakierowanie tylną klapę oraz drzwi pojazdu. W następnej kolejności samochód trafił do lakierni, gdzie po wygładzeniu wszelkich niedoskonałości na wspomniane elementy został położony nowy lakier.

Aktualnie golf jest już poskładany i gotowy do jazdy. Jak widać na zdjęciach, gwarantujemy naszym klientom śledzenie każdego kroku dokonywanej przez nas naprawy oraz możliwość oględzin samochodu w trakcie prac. Pozwala nam to na osiągnięcie jeszcze lepszego efektu, spełniającego najwyższe oczekiwania.

Zapraszamy do oględzin krótkiej fotorelacji z kompleksowej naprawy samochodu.